O Nas

Nasza firma powstała w 1992 roku. Jest to typowa firma rodzinna, wyłącznie z polskim kapitałem. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą artykułów chemiczno – kosmetycznych. Stawiamy sobie za cel solidność, fachowość, uczciwość i zadowolenie klienta.

Po kilku latach funkcjonowania na rynku dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb kontrahentów. Powiększyliśmy asortyment praktycznie o wszystkie marki branży chemicznej i kosmetycznej oraz inne produkty (m. in. artykuły szkolne, biurowe, rajstopy, skarpetki, świece, znicze), aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu umocniła się znacznie nasza pozycja na rynku.

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną stacjonarną w nowoczesnej hali samoobsługowej cash&cary oraz sprzedaż on-line w swoim sklepie internetowym realizując dostawy pod drzwi klienta. Pracujemy w nowoczesnym systemie obsługi klientów przez przedstawicieli handlowych, od zamówienia do dostawy w 24h. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży na lokalnym rynku oraz szeroka oferta produktów sprawia, że możemy zaspokoić praktycznie wszystkie potrzeby naszych klientów.

Dlatego specjalnie dla Nich oferujemy około 9000 artykułów, organizujemy różnego rodzaju promocje cenowe oraz konkursy z nagrodami. Nieustannie szkolimy naszych pracowników dla podniesienia ich profesjonalności w Państwa obsłudze. Jednocześnie powiększamy nasz asortyment dostosowując się do aktualnych trendów na rynku chemii gospodarczej i kosmetyków, tak aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.